Ден на Кариерата 2016

Sep 14, 2017

Продуктов специалист „Оптични инструменти”

в АКВАХИМ АД

Продуктов специалист „Оптични инструменти” за Отдел „Научни изследвания, лабораторен и индустриален контрол”

АКВАХИМ АД е водеща фирма в областта на комплексните лабораторни решения с повече 25 години дейност на българският пазар. Поради разрастване на дейността ни, ние търсим нов служител за длъжността Продуктов специалист за Отдел „Научни изследвания, лабораторен и индустриален контрол” за офиса ни в гр. София.

Изисквания:
• Висше образование (Химия, физика, инженерно, биология или еквивалентно);
• Много добър английски език (писмено и говоримо);
• Отлични компютърни умения (Microsoft Office пакет, работа в интернет);
• Шофьорска книжка - B категория (активен шофьор).
• Приложен и търговски опит в областта лабораторното оборудване е предимство;
Отговорности:
• Да познава продуктите за оптични изследвания от продуктовото портфолио на АКВАХИМ АД с основен фокус върху микроскопите на фирма ZEISS
• Да подготвя спецификации и ценови оферти по запитвания на клиенти и за участие в обществени поръчки
• Да оказва съдействие на клиентите при избор на точните продукти за изпълнение на лабораторната или производствена дейност
• Да участва в организирането и провеждането на маркетингови дейности и събития;
• Да поддържа бази данни;
• Да поддържа контакти с настоящите партньори.
Качества и умения:
• Да е готов/а да бъде обучаван и да се самообучава
• Да спазва срокове;
• Готовност за пътуване
• Да спазва правила и процедури
• Организираност и стремеж към постигане на резултати;
• Отлична комуникативност и умения за работа в екип;
• Самостоятелност при изпълнение на поставените задачи;
• Желание за развитие.
Ние предлагаме:
• Интересна работа, която дава умение за повишаване на професионалната квалификация и работа в иновативни продукти
• Работа в развиваща фирма;
• Работа на пълен работен ден на трудов договор;
• Възможност за развитие на професионалните умения и знания;

Ако проявявате интерес към тази позиция, е необходимо да подадете професионална автобиография на български език, препоръка и копия от диплома за завършено висше образование и други документи, доказващи квалификацията и специфични знания и умения не по-късно от 30.09.2017 г. на имейл: aquachim@aquachim.bg
Документите ще се разглеждат конфиденциално.
Само кандидати преминали предварителна селекция ще бъдат поканени на интервю.