За нас

Sep 12, 2017

ЧЕРТОЖНИК

в WALLTOPIA

WALLTOPIA е световен лидер в областта на дизайн, проектиране, производство и монтаж на стени за катерене. Работим в повече от 50 страни на 6 континента с 19 години опит на пазара.

Основни отговорности

- Изготвяне на 3D и 2D производствени чертежи за разкрой панели и метални конструкции;

- Създаване на двумерни и тримерни дървени и метални конструкции;

- Съгласуване на проекта с прекия ръководител, дизайнера и мениджъра на проекта;

- Изготвяне на пълна техническа документация от производствени и монтажни чертежи и спецификации;

- Разрешаване на технически и конструктивни проблеми, възникнали преди и по време на монтажа.

Основни изисквания

- Задължителен опит в AutoCAD - 2D и 3D & Autodesk Advance Steel;

- Опит в проектирането и чертането и висока обща култура по математика (в частност стереометрия и дескриптивна геометрия) и физика (в частност механика и кинематика);

- Техническо образование - с предимство са кандидатите, завършили специалности свързани с проектиране на мебели и метални конструкции;

- Познаване на процесите по производството на мебели и метални конструкции;

- Владеене на английски език на добро ниво;

- Инициативност, самостоятелност, самоорганизация на времето, комуникативност.

Какво предлагаме

- Станете част от развитието на продукти с огромен потенциал в сектора активното забавление;

- Среда, която е резултатно ориентирана, подкрепя иновациите и дава възможност на идеите ви да се осъществят;

- Работа в уникална съвременна офис сграда;

- Възможност за професионално развитие, подкрепено от световния лидер в катерачната индустрия;

- Възможност да предизвикате не само ума, но и тялото си: безплатен достъп до фитнес и членство в новата ни катерачна зала Walltopia Climbing & Fitness.

Ако сме предизвикали интереса ви, моля представете Вашата автобиография и мотивационно писмо на имейл: jobs@walltopia.com